top of page

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Yardım Hattı Danışmanı

İLETİŞİM & DESTEK

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz için 7/24 hizmetinizdeyiz. İletişim kanallarımız aracılığıyla bizimle kolayca iletişim kurabilir ve ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz.

Scroll Down

BİZİ ARAYIN

+90 507 403 01 04

Hafta İçi Saat: 12:00 - 20:00

BİZİMLE SOHBET

YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ, AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ

Contact

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşın size yardımcı olalım.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

SSS

 • Yeni bir soru ve cevap nasıl eklenir?
  Yeni bir SSS eklemek için şu adımları izleyin: 'SSS'ları Yönet' düğmesine tıklayın. Sitenizin kontrol panelinden 'Yeni Ekle' düğmesine tıklayın ve ardından 'Soru ve cevap' seçeneğini seçin. Yeni eklenen her soru ve cevap, bir kategoriye atanmalıdır. Kaydedin ve yayınlayın. İstediğiniz her zaman SSS'larınızı düzenleyebilir, sıralarını değiştirebilir ve başka kategoriler seçebilirsiniz.
 • SSS'larıma bir görüntü, video veya gif yerleştirebilir miyim?
  Evet. Medya eklemek için şu adımları izleyin: Uygulamanın Ayarlar bölümüne girin 'SSS'ları Yönet' düğmesine tıklayın Medya eklemek istediğiniz soruyu oluşturun veya mevcut sorular arasından seçin Cevabınızı düzenlerken video, görüntü veya gif'in üzerine tıklayın Kütüphanenizden medya ekleyin ve kaydedin
 • "SSS" başlığını nasıl düzenler veya kaldırırım?
  Başlığı, uygulamadaki Ayarlar sekmesinden düzenleyebilirsiniz. Başlığı göstermek istemiyorsanız 'Gösterilecek Bilgiler' altından başlığı devre dışı bırakın.
 • SSS Bölümü ne işe yarar?
  SSS bölümü, "Gönderim bölgeleriniz nelerdir?", "Çalışma saatleriniz nelerdir?" veya "Nasıl hizmet randevusu alabilirim?" gibi, işletmenizle ilgili yaygın olarak sorulan sorulara cevap vermek için kullanılabilir. SSS'lar, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezinmesine yardım eder ve hatta sitenizin SEO'sunu geliştirebilir.
bottom of page