top of page

KARGO & İADE POLİTİKASI

KARGO POLİTİKASI

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, ürünlerimizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılması için çalışıyoruz. Kargo firması olarak güvenilir ve zamanında teslimat sağlayan bir iş ortağı seçiyoruz.

 

Siparişlerinizin hazırlanma süresi 3 ila 7  günüdür. (Kişiye özel üretim (Yatak odası, Koltuk takımı gibi ürünlerin hazırlanma süresi 7 ila 21 gün arasındadır.). Ürünlerimiz Türkiye geneline kargo ile gönderilmektedir. Siparişlerinizi takip edebilmeniz için kargo takip numarası tarafınıza iletilmektedir. İstanbul sınırları içerisinde ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz ve ürün iade/değişim işlemlerinde de müşterilerimizin yanındayız

İADE & DEĞİŞİM POLİTİKASI

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. İade veya değişim talebiniz olduğunda, müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. İade işlemleri için, ürünün orijinal ambalajında ve kullanılmamış durumda olması gerekmektedir. İade sürecinde kargo ücretleri müşteriye aittir. Değişim taleplerinde ise, ürünlerin iade koşullarına uygun olması gerekmektedir. Değişim işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır. İade ve değişim işlemleri için, 14 gün içinde ürünlerin bize geri gönderilmesi gerekmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için, iade ve değişim işlemleriyle ilgili taleplerinizi en kısa sürede çözmek için elimizden geleni yapacağız.

bottom of page